/
#134
sahibinden
3+1 in Karaköy near waterfront
Karaköy, Beyoğlu, Istanbul
Price per m²
₺36.224
Size
98 m²
Listing details
District
Beyoğlu
Neighborhood
Karaköy
Total price
₺3.550.000
Area
98.00 m²
Price per m²
₺36.224
Source
sahibinden
Listed
16 May 2026
Data updated
23 May 2026
How does this compare?
vs. Beyoğlu district median ₺/m²
This listing
₺36.224/m²
District median
₺36.966/m²
2.0% below district median