/
#162
sahibinden
2+1 near Mahmutbey bus terminal
Mahmutbey, Bağcılar, Istanbul
Price per m²
₺18.824
Size
68 m²
Listing details
District
Bağcılar
Neighborhood
Mahmutbey
Total price
₺1.280.000
Area
68.00 m²
Price per m²
₺18.824
Source
sahibinden
Listed
17 May 2026
Data updated
23 May 2026
How does this compare?
vs. Bağcılar district median ₺/m²
This listing
₺18.824/m²
District median
₺18.590/m²
1.3% above district median